×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

درباره ما

گگلی با نام قبلی گوهردشت در 19 شهریور سال 1382 به عنوان نخستین شبکه اجتماعی ایران توسط دکتر محمد حجاریان تاسیس شد و سالها بعد پس از فیلتر آن در ایران، برای راحتی دسترسی کاربران بین المللی به نام گگلی، که مخفف تعاملات بین المللی زندگی نخبگان گوهردشت است تغییر نام داد. گوهردشت شبکه اجتماعی است برای اتصال افراد گوناگون به مقاصد مختلف مانند دوستی، ازدواج، همکاری مشترک کاری و غیره میباشد. گوهردشت با بیش از نیم میلیون نفر عضو مکان بسیار مناسبی برای آشنایی کاربران با افراد جدید میباشد.

ماموریت

هدف ما توسعه برنامه تحت وب لبه دانشی میباشد که بتواند به افراد کمک کند تا دوستان جدید پیدا کنند، دوستانی که تبدیل به دوستی های عالی و سازنده شود مانند دوستان همه عمر، ازدواج، همکاری های کاری و فراتر از آن. به خصوص گوهردشت روی توسعه اپلیکیشن های تحت وب که بتواند به مجرد های نا خواسته (اینسل ها) کمک کند تمرکز دارد. آموزش ارتباطات سازنده از طریق گروه ها و وبلاگ های گوهردشت از دیگر اهداف ما میباشد .

در مورد موسس و مدیر گوهردشت

تمام برنامه نویسی و توسعه شبکه اجتماعی گوهردشت از سال 1382 تاکنون منحصرا توسط دکتر محمد حجاریان انجام شده است. محمد حجاریان برنامه نویسی را از 15 سالگی آغاز کرد و یک سال بعد سی دی مولتی مدیا خود را به نام وان وارد بازار کرد. او توسعه شبکه اجتماعی گوهردشت را از 18 سالگی آغاز کرد و هنگامی که 22 ساله بود شبکه اجتماعی گوهردشت تبدیل به اولین و محبوب ترین شبکه اجتماعی ایران شده بود. محمد حجاریان در حال حاضر استاد گروه علوم کامپیوتر دانشگاه سراسری مادرید، استادیار دانشگاه بصیر و عضو پسادکتری لابراتوار تعاملی دانشگاه مادرید میباشد. وی توسط بنیاد ملی نخبگان ایران به عنوان فارغ التحصیل برتر شناخته شده و در سال 2018 به عنوان جوانان برتر توسط وزارت ورزش و جوانان معرفی شده است. وی عنوان پژوهشگر برتر را نیز دارد و تا کنون بیش از 50 کتاب و مقاله علمی نگاشته است و بیش از 10 پروژه نرم افزاری گوناگون را مدیریت و برنامه نویسی نموده. رشته های تحقیقاتی وی شبکه های اجتماعی آنلاین ، بازی سازی ، تعامل انسان و رایانه ، تبلیغات آنلاین ، سیستم های توصیه و علوم داده است.

سایت رسمی محمد حجاریان

شرکت مین سیستم

وبلاگ محمد حجاریان

پروفایل محمد حجاریان در گوهردشت